gallery/logo

проектування · будівництво · монтаж · сервіс · технології зберігання та переробки зерна

   Повітренагрівачі першого класу, які ідеально підходять для сушарок. Це потужні пристрої, що гарантують високу ефективність у всіх видах приміщень. Швидкість і простота використання - це переваги, на які найчастіше звертають увагу клієнти, вибираючи такі пристрої, як піч для сушіння. Доступні пристрої значно заощаджують при опаленні будівлі. Широкий вибір продуктів відповідає відповідним параметрам для поточних потреб. Кожна зерносушильна піч - це продукт високої якості, який відмінно виконує свою задачу. Ми рекомендуємо Вам купити продукти компанії GIZEX.

gallery/gizex 1
gallery/gizex 3
gallery/gizex 2
gallery/biopal air

Діапазон потужності: 300 кВт, 500 кВт, 750 кВт,
1100кВт, 1500кВт, 2000кВт, 3000 кВт
   Паливо: солома зернових, ріпаку, відходи виробництва, деревина (дрова, щепа), тощо.
Нагрівач повітря BIO-PAL AIR забезпечує безперервність нагріву. Стандартний нагрівач являє собою одно- або двокамерний корпус, теплообмінник, охолодження камери згоряння, систему управління, вентилятор камери згоряння, головний вентилятор обігрівача.
  Менші нагрівачі повітря BIO-PAL AIR (300 і 500 кВт) були розроблені для можливості працювати з масляним пальником в проміжках між послідовними завантаженнями. В момент падіння температури нагрівача через догоряння палива масляний пальник починає працювати і забезпечує безперервність опалення.
Нагрівач BIO-PAL AIR застосовується в сушіння зерна, дерева і т.д. Він призначений для роботи з усіма сушарками, як існуючими, так і
новозбудованими.